Loading...

GREYHOUND CANDLE

MANUFAKTURA LUKSUSOWYCH
ŚWIEC ZAPACHOWYCH

Władze spółki

Założycielem i jednocześnie dyrektorem kreatywnym marki jest Sebastian Flak, do którego z czasem dołączył Maciej Stecek, młody, ale uznany już w Polsce biznesmen, wizjoner i filantrop, poszukujący wciąż nowych wyzwań. Razem, tworzą oni fundament firmy i wyznaczają kierunek jej rozwoju.

Maciej A. Stecek

Maciej A. Stecek

prezes zarządu

AGATA BĄCZKOWSKA

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

HALINA STECEK

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

MARIAN STECEK

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Maciej A. Stecek

Ambicja, pasja, konsekwentny rozwój.

To prawdopodobnie wiara w te wartości sprawiła, że od kiedy pamiętam, myślałem inaczej niż inni. Miałem też inne priorytety. I jak się później okazało – plany na życie! A te ukształtowały osoby, które spotkałem na swojej drodze. Już w gimnazjum poznałem człowieka, który zaraził mnie swoją miłością do elektroniki i nowych technologii. To on, jako pierwszy, przedstawił mi świat tworzący moją obecną rzeczywistość. Miałem wtedy 13 lat, zagadki naukowe związane z techniką zajmowały mnie na sposób totalny, a lektury wybierane przez „dorosłych” stawały się powoli i moim wyborem. W konsekwencji, dojrzewałem szybciej niż inni i bardzo szybko zdecydowałem się założyć swój pierwszy biznes.

Dziś jestem właścicielem wielu, z sukcesem funkcjonujących firm. Konsekwentnie stawiam na rozwój siebie i zatrudnianych przeze mnie ludzi. Razem, podbijamy polski i zagraniczny rynek, wyznaczamy kolejne, ambitne cele i opracowujemy strategie działania, które prowadzą nas w jednym, bardzo jasnym kierunku.

W kierunku sukcesu!

2023 rok jest dla tego sukcesu kluczowy. Mija bowiem 14 lat mojej działalności biznesowej. Przede mną nowe wyzwania, ale i nowe możliwości, w tym perspektywy międzybranżowej ekspansji, będące konsekwencją zakupu udziałów w GREYHOUND GROUP Sp. z.o.o. Kierunek związanego z tym rozwoju wyznaczą dwa podstawowe filary, które od samego początku określają fundament mojej biznesowej filozofii. To partnerstwo i jakość – zarówno usług, jak i produktów, dedykowanych klientom oraz kontrahentom z obszaru B2B, jak i B2C.

Miejsca i doświadczenie, które ukształtowały mój sposób postrzegania biznesu? To przede wszystkim:

JDG NEXEON – HS – to tu rozpocząłem swoją przygodę z biznesem, a kierunek mojego rozwoju wyznaczyło przywiązanie do własnych zainteresowań, czyli elektroniki i systemów zabezpieczeń, w tym systemów SSWiN, KD, RCP i szeroko pojętej kontroli danych.

ECO INVESTMENT EUROPE / NGP – stawiając na biznesowy rozwój, założyłem dwie spółki, które pozwoliły mi rozbudować kompetencje w obszarze bezpieczeństwa obiektów prywatnych i firmowych. Związana z tym oferta usług objęła sektor budownictwa.

PERFEKT POLSKA – podjęcie strategicznych decyzji dotyczących dywersyfikacji działalności biznesowej pozwoliło mi wejść w kolejne branże; stałem się właścicielem firmy Perfekt Polska, która obok spółki Dustbuster realizuje usługi z obszaru utrzymania czystości dla klientów B2B i B2C.

STECEK HOLDING S.A. – twór biznesowy, który stanowi obecnie fundament mojej działalności i skupia w sobie obszerną listę firm i związanych z nimi usług, z zakresu pracy tymczasowej, sprzątania, wynajmu – w tym sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych – budownictwa i zarządzania budynkami własnymi i obcymi, a także sprzedaży produktów luksusowych (tu wspomnieć należy o marce GREYHOUND CANDLE).

 • JDG NEXEON HS
  01.2014 – 06.2017
  PEŁNOMOCNIK / BRANŻA USŁUG SECURITY

 • MEDICIN SPÓŁKA Z O.O.
  04.2015 – 01.2016
  PREZES ZARZĄDU / BRANŻA FARMACEUTYCZNA

 • ECO INVESTEMNT EUROPE SP. Z O.O.
  10.2015 – 07.2021
  PREZEZ ZARZĄDU / BRANŻA BUDOWLANA

 • NGP SPÓŁKA Z O.O.
  02.2016 – 10.2020
  PREZES ZARZĄDU / BRANŻA BUDOWLANA

 • PEREKT POLSKA
  08.2019 – 08.2021
  PROKURENT / CZŁONEK ZARZĄDU / BRANŻA CLEANING SERVICE i FACILITIY MANAGMENT

 • STECEK HOLDING S.A.
  10.2019 – OBECNIE
  PREZES ZARZĄDU / DORADZTWO BIZNESOWO – INWESTYCYJNE

 • SMCG RENT KUKLICE SP. Z O.O.
  07.2021 – OBECNIE
  CZŁONEK ZARZĄDU / BUDOWNICTWO, ZARZĄDZENIE OBIETKAMI

 • FUNDACJA STECEK HOLDING
  04.2022 – OBECNIE
  PREZES ZARZĄDU FUNDACJI

 • GREYHOUND GROUP SP. Z O.O.
  03.2023 – OBECNIE
  PREZES ZARZĄDU / PRODUKCJA I SPRZEDAŻ PRODUKTÓW

Skontaktuj się z nami

GREYHOUND GROUP SPÓŁKA AKCYJNA

Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

REGON 525830241
NIP 5252965449
KRS 0001048970

Adres do korespondencji

ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

tel. +48 730 66 22 22
office@ghgsa.pl